Bize ulaşın +90 (232) 431 07 27
E-mail: info@onurkapitone.com

Hakkımızda

1992 yılında kurulan firmamız ONUR KAPİTONE SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. her geçen yıl kendini yenileyerek ve geliştirerek geniş ve modern makine parkuru ile 1000 m²izmir merkez ve 1000 m² İstanbul şube olmak üzere 2000 m² kapalı alanda üretim yaparak müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı kendine ilke edinmiş,başarılarından güç alarak 2016 yılında 1000 m² showroom ile elyaf,tela,hazır kapitone ,astar ve kumaş satışındada kendini ispatlamıştır.

Müşterilerimize verdiğimiz hizmet ve ürün kalitesi ön plana çıkmış , üretim politikamızı daima geliştirerek ve tüm yenilikleri yakından takip ederek ilkeli bir firma olduğumuzu göstermişizdir. Makine parkurumuzu sürekli yenileyerek sonsuz desen seçeneğini müşterilerimize sunarak talep ettikleri tüm desenleri gerçekleştirebilecek kapasitede ve profesyonel bir üretim ekibiyle sektörde üst sıralara yerleşmişizdir.

İzmir merkez işletmemizde yakaladığımız başarı bize İstanbul'da da şube açma kararını vermemize neden olmuştur.2014 yılında İstanbul şubemizi açarak 1000 m² kapalı alanda İstanbul müşterilerimize ulaşarak başarılarımızı oradada sürdürüyoruz.

Başarılarımızı KAPİTONE,ONUR KAPİTONE VE ONR ONUR KAPİTONE markalarımızı tescilleterek taçlandırdık.

Hedefimiz başarımızı korumak,hızlı ,aktif ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek daha kaliteli projelere imza atmak,.uluslararası pazardada payımızı arttırarak daha geniş kitlelere ulaşmaktır.