Bize ulaşın +90 (232) 431 07 27
E-mail: info@onurkapitone.com

Gizlilik Politikası

Onur Kapitone, site ziyaretçileri tarafından kendisine dijital ortamda iletilen kişisel bilgileri, - gizlilik politikası gereği üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve sitede oluşabilecek teknik sorunların en kısa sürede giderilebilmesi için Onur Kapitone, gerektiği durumlarda kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplanması için kişilik haklarına zarar vermeden kullanılabilir.

Kullanıcıların kişisel bilgilerini (ad, soyad, telefon, adres, e-posta vb.) Onur Kapitone’e vermesi gerekebilir. Onur Kapitone, bu bilgileri gerektiğinde kullanıcı ile iletişim kurmakta kullanabilir.

Onur Kapitone, resmi internet sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Onur Kapitone, link yoluyla erişim sağlanan sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kullanıcıyı tanımaya yönelik her türlü bilgiyi kapsamaktadır. Onur Kapitone, gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizi, işbirliği içinde olmadığı üçüncü şahıslara açıklamayacaktır.

Google AFS reklamlarının Onur Kapitone’e yönlendirilmesi esnasında Google kullanıcılarının tarayıcısına çerez yerleştirebilir veya bunlarda yer alan çerezleri okuyabilir veya bilgi toplamak amacı ile web işaretleri kullanabilir.

Onur Kapitone, gizlilik politikası hükümlerinde dilediği zaman sitesinde yayınlamak suretiyle değişiklik yapabilir. Onur Kapitone’in değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri, yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer ve sadece resmi internet adresi için geçerlidir.